armatūra

armatūros karkasai

vielos tinklai

ES projektai

Skaitmeninimo technologijų diegimas į UAB „Panerių metalas“ veiklą


UAB „Panerių metalas“, stabiliai dirbanti armatūros gaminių gamybos srityje, sėkmingai įgyvendina projektą „Skaitmeninimo technologijų diegimas į UAB „Panerių metalas“ veiklą“ (S-03.3.1-LVPA-K-854-02-0157), pagal priemonę „Pramonės skaitmeninimas LT“.

 

Šiuo metu visuomenė ir ES kreipia vis didelį dėmesį į sveiką gyvenimo būdą. Norint sveikai gyventi būtina mineralų bei vitaminų organizme pusiausvyra. Pagrindinis būdas tai pasiekti,  yra vartoti maisto papildus, turinčius mineralų ir vitaminų. Šiuo metu Lietuvoje yra įvairių papildų platintojų, kurie ieško įmonių, galinčių vykdyti užsakomąją papildų gamybą. UAB „Panerių metalas“, matydamas šioje rinkoje nišą, nusprendė investuoti į įrangą, skirtą maisto papildų gamybai. Siekiant išsiaiškinti, kokia įranga tiktų tokiai veiklai vykdyti, buvo atliktas technologinis auditas. Įmonė planuoja įsigyti įrangą pagal šio audito rekomendacijas.

 

UAB „Panerių metalas“ ES struktūrinių fondų paramą – 421 116,00 eurų pažangios įrangos diegimui gavo pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ priemonę "Pramonės skaitmeninimas LT", kuria yra skatinama pramonės labai mažas įmones, mažas įmones ir vidutines įmones (toliau – MVĮ) skirti lėšų technologiniam auditui atlikti, kuris padėtų joms įsivertinti gamybos procesų skaitmeninimo galimybes ir perspektyvas ir taip užtikrintų jų investicijų į gamybos procesų skaitmeninimo technologijų diegimą tikslingumą, efektyvumą bei naudą, sudarytų sąlygas įmonių darbo našumo augimui, taip pat paskatintų MVĮ pokyčius ir darbo našumo didinimą, diegiant pramonės įmonių procesų skaitmeninimo technologijas gamybos procesuose. Projekto įgyvendinimą remia Lietuvos Respublika ir iš dalies finansuoja Europos Sąjunga.

 

Vykdomo projekto rezultatas – pagal technologinio audito rekomendacijas įsigyti ir įsidiegti maisto papildų gamybai skirtą įrangą. Įgyvendinus projektą ir įsigijus numatytas skaitmeninimo technologijas UAB  „Panerių metalas“ konkurencingumas ir darbo našumas ženkliai išaugtų, kas itin prisidėtų prie pažangaus lietuviško verslo plėtros.

Tikimasi, kad projekto veiklų rezultatas leis padidinti įmonės darbo našumo rodiklių augimą. UAB "Panerių metalas" savo lėšomis vykdys pardavimus.

 

Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo.

 

Projekto įgyvendinimo laikotarpis: 2020 m. gruodžio 21 d. – 2022 m. lapkričio 15 d.

 


 

Skaitmeninių technologijų diegimas UAB „Panerių metalas"


UAB "Panerių metalas" stabiliai dirbanti armatūros gaminių gamybos srityje, sėkmingai įgyvendina projektą „Skaitmeninių technologijų diegimas UAB "Panerių Metalas" (03.3.1-LVPA-K-854-01-0102).

 

Šiuo metu visuomenė kreipia vis didesnį dėmesį į sveiką gyvenimo būdą ir imuniteto stiprinimą. Pagrindinis būdas pasiekti vitaminų ir mineralų balansą organizme - vartoti maisto papildus. Šiuo metu Lietuvoje yra įvairių papildų platintojų, kurie ieško įmonių, galinčių vykdyti užsakomąją papildų gamybą, Visgi, kol kas tokios paslaugos įsigijimas Lietuvoje nėra prieinamas. UAB "Panerių metalas", matydamas šioje rinkoje nišą, nusprendė investuoti į įrangą, skirtą maisto papildų gamybai ir jau yra pradėjusi šiai veiklai vykdyti reikalingų įrenginių įsigijimo procesą, tačiau paklausa tokioms paslaugoms rinkoje yra kur kas didesnė, nei šiuo metu įsigyjamų įrengimų pajėgumai. Taip pat, ne mažai potencialių užsakymų yra formuojami skirtingo dydžio pakuočių papildams, tad siekiant patenkinti visus potencialių klientų poreikius yra reikalinga skirtingo dydžio pakuočių pakavimo įranga. Taigi, siekiant išnaudoti rinkos nišą visa apimtimi yra būtinas dar vienos papildų pakavimo linijos įsigijimas

 

UAB "Panerių metalas" ES struktūrinių fondų paramą – 552.000,00 eurų pažangios įrangos diegimui gavo pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ priemonę "Pramonės skaitmeninimas LT", kuria yra skatinama pramonės labai mažas įmones, mažas įmones ir vidutines įmones skirti lėšų technologiniam auditui atlikti, kuris padėtų joms įsivertinti gamybos procesų skaitmeninimo galimybes ir perspektyvas ir taip užtikrintų jų investicijų į gamybos procesų skaitmeninimo technologijų diegimą tikslingumą, efektyvumą bei naudą, sudarytų sąlygas įmonių darbo našumo augimui, taip pat paskatintų MVĮ pokyčius ir darbo našumo didinimą, diegiant pramonės įmonių procesų skaitmeninimo technologijas gamybos procesuose. Projekto įgyvendinimą remia Lietuvos Respublika ir iš dalies finansuoja Europos Sąjunga.

 

Šiuo projektu UAB "Panerių Metalas" ketina pagal technologinio audito rekomendacijas įsigyti ir įsidiegti maisto papildų pakavimui skirtą įrangą. Įgyvendinus projektą ir įsigijus  numatytas skaitmeninimo technologijas, padidės UAB  "Panerių metalas" konkurencingumas ir ženkliai išaugs darbo našumas, kas itin prisidės prie pažangaus lietuviško verslo plėtros. UAB "Panerių metalas" savo lėšomis vykdys pardavimus.

 

Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo.

 

Projekto įgyvendinimo laikotarpis: 2018 m. rugpjūčio 28 d. – 2023 m. liepos 31 d.